Klient je pro mě na prvním místě!

Mám ráda a zakládám si na dlouhodobých a osobních vztazích s klienty. Neustále vylepšuji své produkty, služby a celkově se zdokonaluji, abych
dokázala klientovi dodat ty nejlepší výsledky, které podpoří růst jeho firmy. To mě žene dopředu. Jestli to máte podobně, jste pro mě ideální klient a já pro vás ideální partner v online světě.

Jmenuji se Karolina Ťažká a tvorbě webových stránek jsem se začala věnovat již na střední škole a stal se z toho příjemný koníček, který jsem nakonec rozvinula ve svou profesi. Jsem perfekcionalista a práci musím mít odvedenou na 200%, proto jsem se musela zdokonalit ve všech aspektech tohoto odvětví. Zjistila jsem, že tvorba stránek není o tom, vytvořit krásnou líbivou stránku, ale hlavně jde o její funkčnost. Proto jsem se zaměřila na webdesign.

Vzhledem k tomu, že chci dodávat kompletní služby, naučila jsem psát, analyzovat klíčová slova, pracovat se SEO a postupně se i zdokonalila v online marketingu.

Focení je mým velkým koníčkem, takže je pro mne samozřejmostí si fotografické materiály obstarat sama.

Mezi další mé koníčky patří sociální sítě, proto jsem šťastná, že můžu dělat to, co mě baví- přidávat krásné fotky, vymýšlet kampaně, bavit lidi…