[PFG id=411]

Kompletní správa sociálních sítí. (instagram + facebook) Nastavení reklam, vytvoření projektů, získávání fanoušků, koncept stránky, kampaně,…
VELMI NÍZKÝ ROZPOČET
Cílem bylo udělat atraktivní stránku s aktivními fanoušky s projekty, které je budou bavit.

Všechny fotografie a obrázkové materiíly jsou mnou nafocené či vytvořené.

Kompletní správa sociálních sítí (instagram + facebook) s využitím co nejnižšího rozpočtu.

Projekt Zdravá ostrava mi svěřil na starost jejich instagramový profil s cílem oslovit co nejvíce Ostraváků.Projekt založen teprve 1.5.2019 a rosteme každým dnem 🙂 s MINIMÁLNÍM ROZPOČTEMS Karolinou spolupracuji dlouhodobě. Prvotním zadáním bylo přilákat nové zákazníky do moji jídelny. Povedlo se, a proto jsem se rozhodla Karolíně svěřit na starost veškerý on-line marketing včetně správy sociálních sítí. Oceňuji rychlost, preciznost a nápady. Vše funguje jak má. Děkuji.

Ing. Eva Appeltová, slunecnice@zdravajidelna.cz

Vyžaduji dokonalost. Slečna Karolina to naprosto splňuje. Pracuje přesně dle zadání, rychle a precizně. PPC, SEO, nastavení reklam už bych nesvěřila nikomu jinému.

Mgr. Lenka Sivínová, lenkasivinova@gmail.com

Karolina se nám stará o marketing. Vše funguje skvěle, proto je naše spolupráce dlouhodobá a my využíváme její služby i pro náš sociální podnik Botumy!

Mgr. Jaroslava Saidlová, j.saidlova@menssana.cz

Jsem opravdu spokojená .

Mgr. Jana Freigangová, info@yona.cz

Vzorové reklamy na sociálních sítích (zobrazení na Facebooku a Instagramu)


Všechny mé reference jsou ověřitelné! V rámci GDPR neuvádím kontakty spolu s telefonním číslem rovnou na mou stránku. Stačí však „rozkliknout“ dané webové stránky a přes kontaktní formulář/telefon, nechat danou referenci ověřit. 🙂