WEBDESIGN

Vytvořím Vám web, díky kterému budete na trhu jedničkou ve svém oboru.


Dobrý web není jen o hezké grafice…

Webovky navrhuji tak, aby splnily, co od nich klient očekává. Mají prodat? Mají představit nový produkt? Mají Vás reprezentovat? Mají informovat? To je přeci důvod, proč web děláte. Nejen aby byl, ale aby měl smysl. Každý web musí mít svůj cíl.

Moje projekty mají originální vizuální styl, který je jednoduchý, čistý a hlavně funkční. Všechny mé webové stránky jsou responzivní, to znamená, že jejich obsah se přizpůsobí velikosti zařízení, na kterém je prohlížen.. Používám ty nejmodernější webové technologie a zároveň web přizpůsobuji na následný online marketing. Všechno vám připravím přesně na míru.

  • Stanovíme si cíl: Řekněte nám, jaký je cíl vašeho projektu. Pokud si nejste jistí, pomůžeme vám jej nalézt a přesně definovat.
  • Najdeme ty správné lidi: Společně si definujeme cílové skupiny. Podíváme se jim na zoubek a přijdeme na to, co na ně platí.
  • Přivedeme je na web: Přivedeme vám právě ty lidi, kteří jsou pro vás relevantní – potenciální a stávající zákazníky. Toho docílíme prostřednictvím online marketingu.
  • Naplníme cíl: Teď, když vám chodí na web ti správní lidé, naplníme cíl, který jsme si stanovili. Ať už je to představení nového produktu, prodej nebo získání potřebných dat.


Kolik Vás to bude stát?

JEDNODUCHÝ WEB

OD 8000,- Kč

prezentace odpovídající Vašemu oboru

termín dodání cca 2-4 týdny

upload na webhosting

záruka spokojenosti

50% záloha před započetím práce

WEB S REDAKČNÍM SYSTÉMEM

OD 10 000,- Kč

redakční systém WordPress

termín dodání 3- 6 týdnů

upload na webhosting

záruka spokojenosti

50% záloha před započetím práce


Co se mi povedlo?

Web Zdravé jídelny slunečnice ve světě internetu neexistoval. Přepracovala jsem texty, zvolila vhodné klíčové slova a jako třešničku na dortu, jsem změnila grafiku. Nyní jsme v předních pozicích ve vyhledávačích a jídelna se těší novým zákazníkům.

Call Now ButtonVOLEJTE