S Karolinou spolupracuji dlouhodobě. Prvotním zadáním bylo přilákat nové zákazníky do moji jídelny. Povedlo se, a proto jsem se rozhodla Karolíně svěřit na starost veškerý on-line marketing včetně správy sociálních sítí. Oceňuji rychlost, preciznost a nápady. Vše funguje jak má. Děkuji.

Ing. Eva Appeltová, slunecnice@zdravajidelna.cz

Vyžaduji dokonalost. Slečna Karolina to naprosto splňuje. Pracuje přesně dle zadání, rychle a precizně. PPC, SEO, nastavení reklam už bych nesvěřila nikomu jinému.

Mgr. Lenka Sivínová, lenkasivinova@gmail.com

Karolina se nám stará o marketing. Vše funguje skvěle, proto je naše spolupráce dlouhodobá a my využíváme její služby i pro náš sociální podnik Botumy!

Mgr. Jaroslava Saidlová, j.saidlova@menssana.cz

Jsem opravdu spokojená .

Mgr. Jana Freigangová, info@yona.cz

Děkujeme za precizní audit našeho webu. Určitě se ještě ozveme.

Ing. Hana hrubá

Paní Karolínu jsem si zaplatila do zasvěcení pro mne tajemného světa wordpressu. Za 2 hodinky jsme stihly společně postavit kostru webu a detailně mi bylo vysvětleno, jak tvořit stránky, podstránky, menu, blog, obrázky,… Kde najdu šablony a mnoho dalšího. Pro mne skvělá zkušenost a všem doporučuji.

Stela F.

Děkuji za dechberoucí školení PPC reklam. Původně jsem si myslel, že si kampaně obstarám sám. Pochopil jsem jak vše funguje, za to děkuji a těším se na naši další spolupráci právě u PPC reklam.

David H.

Děkuji za naši firmu, která dlouhodobě svěřuje svůj online marketing do rukou slečny Káji. Vše klape a těšíme se na další společné roky.

Richard T.

Paní Karolinu si najímáme za naše marketingové oddělení pro audity nebo když potřebujeme rychlou kontrolu. Spolupráce je vždy rychlá a precizní.

DS MAX, s.r.o.

Děkuji za obsahovou část našeho webu. Jsem velmi náročný a paní Karolína mi ihned vysvětlila, že pro splnění mých představ nestačí jen koupená šablona, ale že to chce přizvat profíka z oblasti grafiky a IT. Děkuji tedy za doporučení designéra i IT specialisty. Všichni jste byli sehraní a já se o nic nemusel starat. Výsledek předčil mé očekávání.

Jíří D.

3 roky na stejné lodi. Díky

Romana G.

Webové stránky se mi velmi líbí. Jsem spokojená.

Ivana Staříková, www.ivanastarikova.cz

Chcete se i vy připojit k mým spokojeným zákazníkům?